Prázdná koupelna? Máme pro vás řešení

on .

Koupelna je docela komplikovaná místnost. Jak ji vybavit a ozdobit tak, aby dobře vypadala? Takový obývák je jednoduchý. Tam máte gauče, křesla, různé skříňky, obrovskou televizi a další nezbytnosti. V koupelně ale takový luxus většinou nemáte. Inspirujte si při vybavování vaší koupelny naším článkem!

Vázací systémy Elis

on .

Když se řekne vázání, mnoho z nás si vybaví květinářství, kde si necháváme uvázat květiny pro různé příležitosti. Podobně to funguje i v průmyslu, akorát se k tomu používají lana, vázací řetězy a speciální body, které nám nepůsobí radost, ae ulehčují nám manipulaci s těžkými břemeny.

Nyní existují i online drogerie

on .

Čím je doma mobilnější a globálnější, tím jsme my pohodlnější a očekáváme, že hned dostaneme všechno, co chceme. Ano, už i drogerie a drogistické zboží si můžete objednat z pohodlí svého domova od počítače. Donáška vám donese váš nákup z online drogerie až do domu a tak se nemusíte o nic starat. Dokonce existují i služby, kde zadáte, jak často vám dochází šampón a automaticky když se bude blížit doba, kdy byste jej měla vypotřebovat, tak vám dodají nový. Přesně podle vašich potřeb.

Krbové nářadí

on .

Na moderní bydlení jsou kladeny stále vyšší nároky. V současné době spousta obyvatelů domů vyžaduje přítomnost krbových kamen, která mají plnit nejen estetickou, ale i praktickou funkci. Krbová kamna jsou nejen zdrojem tepla, ale také dotváří ojedinělou atmosféru v interiéru. A když už si pořídíte do svého domu krbová kamna, neměli byste zapomínat na kvalitní krbové nářadí, s nímž si můžete usnadnit práci a ušetřit čas. Budete-li používat speciální nářadí, jako je lopatka, smeták, pohrabáč či kleště, prodloužíte tím životnost samotným kamnům.

Domácí vodárny

on .

Říká vám něco termín „domácí vodárna“? Jedná se o zařízení, které se využívá při zalévání zahrady, praní prádla, ba dokonce i při splachování. Spousta lidí ani netuší, co to domácí vodárna je a s těmito činnostmi by si vodárnu nikdy nespojila. Domácí vodárny budou zajímat zejména lidi, kteří chtějí ušetřit peníze a neplýtvat pitnou vodou. Toto zařízení má za úkol zachytit dešťovou či užitkovou vodu po celém domě a zahradě, kterou pak využijete k zalévání své zahrádky, nebo ke splachování.

Matrace - Nejlepsispani.cz

on .

Nejdůležitější místností každého domova je bezpochyby ložnice. Neradi ji ráno opouštíte, ale pak se celý den na ni těšíte. V ložnici si totiž můžete dopřát žádoucí odpočinek a spánek, který je pro tělo po náročném pracovním dni velmi důležitý. Člověk spánkem stráví asi třetinu svého života, a to je jeden z hlavních důvodů, proč byste si měli koupit kvalitní matraci, která vám bude svými vlastnostmi nadmíru vyhovovat. Matrace vám nabídne komfort, který potřebujete.

Nošení dětí

on .

Spousta odborníků se shoduje, že nosit dítě připoutané na těle je mnohem lepší než ho nechávat uložené v kočárku od narození. Miminko se u matky cítí v bezpečí a nošení dětí ve speciálně přizpůsobených šátcích buduje pevné pouto mezi matkou a dítětem. Nejuniverzálnější pomůckou pro nošení je pevný šátek, ve kterém je dítě v klubíčku či v kolíbce. Tato poloha je pro miminko ideální, protože se v ní nacházelo i v děloze matky.

Separační pleny

on .

Stále populárnější jsou mezi maminkami takzvané separační pleny, které se vkládají mezi plenku a zadeček miminka. Jejich cílem je zachytit stolici miminka a odvést veškerou vlhkost. Zadeček miminka tak zůstane neustále v suchu, čímž se bude předcházet vyrážkám a opruzeninám. Tyto pleny je možné použít vícekrát, pokud nedojde ke znečištění stolicí. Je možné je totiž prát do té doby, než se nerozpadnou.