Prázdná koupelna? Máme pro vás řešení

on .

Koupelna je docela komplikovaná místnost. Jak ji vybavit a ozdobit tak, aby dobře vypadala? Takový obývák je jednoduchý. Tam máte gauče, křesla, různé skříňky, obrovskou televizi a další nezbytnosti. V koupelně ale takový luxus většinou nemáte. Inspirujte si při vybavování vaší koupelny naším článkem!

 Při výběru nábytku záleží na různých věcech. Například na tom, jak velkou koupelnu máte. Do malého bytu nebudete potřebovat dlouho přemýšlet nad tím, co tam všechno nastěhovat. Jak si ale poradit, když máte větší koupelnu, která momentálně zeje prázdnotou? Určitě využijte základní nábytek.

Skříňky

Skříňka do koupelny je prostě nutnost. Nejen, že místo zabere, ale také ušetří. Kam byste jinak dali všechny ty čistící prostředky, ručníky a kosmetiku? Skladovat je mimo koupelnu by bylo docela nepraktické, co myslíte? Skříňky najdete v mnoha různých podobách. Vysoké skříňky s poličkami, nižší, ale širší skříňky a další. Ty se hodí hlavně pokud máte větší koupelnu a můžete si dovolit je do ní umístit. V malém bytě pro vás možná bude lepší koupelnová skříňka pod umyvadlo.

skříňka pod umyvadlo

Koberec

A nebo nějaká gumová podložka. Nechcete přece vyjít ze sprchy a vlhkou nohou šlápnout na ledovou podlahu, že ne? Hlavně v zimě je koberec naprosto úžasná věc. Koberce jsou měkkoučké a příjemně hřejou. Zmírní tak ten šok, kdy z horké sprchy vejdete zpátky do mrazivé reality. A to dokážeme ocenit.

Květiny

Květiny můžete položit na parapet, pověsit na zeď a pokud máte třeba palmu, můžete ji postavit v květináči přímo na zem. Květiny vám budou v koupelně vytvářet příjemný vzduch a určitě budou rády, když na ně čas od času kápne voda ze sprchy.

Samozřejmě napřed pořizujte věci jako sprchu, umyvadlo a zrcadlo, to vám snad ani nemusíme říkat. Pokud toužíte po další inspiraci, zkuste se podívat na internetu. Věděli jste, že tipy na nábytek i dekorace můžete najít i přímo v e-shopech? Například v obchodě www.dona-shop.cz najdete spoustu různých skříněk i zrcadel. A u koupelny končit nemusíte.