Noční vidění Yukon - kvalitní lovecké vybavení

on .

Díky rychlým pokrokům a novým technologiím jde vše kupředu. Stejně tak v rámci lovecké nebo myslivecké výbavy se vše posouvá a vylepšuje. V minulosti lovení ve tmě nebylo vůbec jednoduché. S osvětlením cíle mohl pomoci sníh v zimních měsících, zář měsíce za úplňku nebo později i různé svítilny. Každopádně i tak toto osvětlení nebylo zcela dostačující a vždy dobré. S příchodem nových technologií zaznamenala i střelba během noci mnohem lepší možnosti.yukon

Rybářské vlasce – na co se zaměřit při výběru?

on .

Rybářské vlasce jsou neoddělitelnou součástí v rybářské výbavě, proto správný výběr vlasce rozhodně ovlivní následný průběh rybolovu v mnoha ohledech. Při rozhodování se rozhodně zaměřte na materiál, průměr rybářského vlasce i barvu. Vlasce mohou vypadat opravdu podobně, ale není tomu tak. Mají specifické vlastnosti, kdy každá z nich má svůj význam při lovu daného druhu ryby. Pro příklad při lovení kaprů je kvalita vlasce naprosto klíčová. Vzhledem k dlouhým vzdálenostem nahazování potřebuje rybář totiž rybářský vlasec s malou průtažností.vlasce

Originální zapalovače jsou vhodným dárek nejen pro kuřáka

on .

Máte v plánu někomu věnovat originální zapalovač a nechcete mu dát jednoduše klasiku? Ať už jde o kuřáka, sběratele zapalovačů nebo kohokoliv jiného, originální a navíc personalizovaný zapalovač rozhodně ocení nebo se třeba stane dokonce jeho nejoblíbenějším kouskem. Jak se ale odlišit a darovat jedinečný kus? Zkuste zvolit gravírování, které je navíc skoro „věčné“ oproti obrázku naneseného pomocí barvy.

Práce v prachu a zdraví

on .

Při práci v prašném prostředí vzniká spusta zplodin, jako je například prach. Ty se usazují všude v prostoru a vytvářejí tak rizikový faktor práce. Řešením pro tento problém je průmyslové odsávání prachu, které by mělo být součástí každého takového prostoru. Práce v prašném prostředí je popsána také v systému BOZP.

odsávání prachu

LED reklamní panel - mít či nemít? Toť otázka!

on .

Svět technologií se neustále mění a mnohdy nás nejrůznější vymoženosti a pokrokové výrobky nutí přemýšlet, zda by přece jen nebylo výhodnější zůstat u starší verze. Ať už se jedná o cokoliv. Stejně tak je tomu i v marketingu, zde možná i o něco více. Co je tedy nejlepší? Vyplatí se zůstat u tištěné reklamy nebo jsou LED panely opravdu tak nepřekonatelné?

Protipožární ochrana stavebních výplní

on .

Ochrana před ohněm a žárem je v dnešní době velmi diskutovaný parametrem otvorových výplní. Proč? Protože zdivo a beton dokáží ohni vzdorovat podstatně lépe než například okna, dveře nebo vrata. Ohnivzdorných produktů je na trhu opravdu mnoho, je proto důležité umět si z tohoto širokého sortimentu vybrat. Obecně platí, že zdraví své i svých zaměstnanců je k nezaplacení, a právě proto bychom neměli pořízení speciálních protipožární prvků podceňovat.

Stomatologická rentgenová technologie

on .

Dávno už jsou pryč doby, kdy se lidé báli jít do zubařovy ordinace oprávněně. To byly doby, kdy jeho jediné vybavení byly kleště, kladivo a s trochou štěstí Vám v průběhu operace vyteklo dostatek krve, abyste mohl omdlít a nemusel čelit bolesti, která měla přijít. Taková byla historie stomatologie. Dnes je situace naprosto odlišná.

Rentgen zubů Kavo