Existuje kvalitní inzertní portál dluhopisů?

on .

Zajímáte se o cenné papíry? Máte zálibu především ve firemních dluhopisech v ČR? Ale pořád nevíte, který web považovat za kvalitní inzertní portál dluhopisů? Pojďme se na jeden kvalitní portál podívat blíže.

business-analyst-graph-analysts-graph-in-office-PQT4795

Co emitent to Čech

Pokud opravdu hledáte primárně české dluhopisy, tak vás seznamu emitentů webu České dluhopisy mile překvapí. Zaměřují se právě, jak už jejich název napovídá, na Českou republiku. Firmy si tedy můžete z pohodlí domova prohlédnout a usoudit, zda stojí za váš zájem.

Přehledné informace

Na webu na vás nevyskakují žádná zbytečná okna a pro prohlédnutí emitentů se nemusíte ani okamžitě registrovat. Pokud vás ovšem některá z firem zaujme, pro koupi je nutné se přihlásit. Jak už jsme zmínili, informace jsou hezky přehledné, naleznete tu bez problémů emise dluhopisů, data splatnosti, krátké představení firmy a hodnotu dluhopisu samotného. Navíc si nemusíte lámat hlavu s tím, jaké množství dluhopisů se vám nejvíce vyplatí – naleznete tu i doporučené množství.

Poradí vám, jak investovat

Kromě samotného seznamu dluhopisů vám nabídnou i mnoho rad ohledné investování. Poradí vše, co budete potřebovat vědět zcela srozumitelně, tak aby to i člověk, který se o dluhopisy moc nezajímá zcela jasně pochopil. Jestli hledáte pouze novinky ze světa českých korporátních dluhopisů, najdete tu blog, kde se novinkami ani informacemi nešetří.

A proč právě České dluhopisy?

Je tu hled několik důvodů, proč podpořit dluhopisy pocházející z České republiky:

  •         Pomoc prosperitě České ekonomiky
  •         Rozvoj Českých firem
  •         Díky vaší pomoci mohou vzniknout nová pracovní místa
  •         Možnost expanze firmy do zahraničí
  •         Atraktivní úrokové sazby

Toto je jen malý výřez výhod, které české dluhopisy nabízí. Nicméně kvalitní inzertní portál dluhopisů České dluhopisy vám jistě ještě mnoho z nich ukáže.